Har du frågor om en artikel på hemsidan? Ring oss på 026-106650 vardagar mellan 8-16 eller mejla oss. Har du frågor om din beställning? Läs våra köpvillkor, där får du svar på våra vanligaste frågor. För leveransstatus och övriga frågor, vänligen kontakta oss via vårt kontaktformulär så svarar vi så snart vi kan. Tack på förhand! Mattias Karlsson VD / Projektledare Entreprenad 026-102091 073-6859391 Mattias@rorfokus.se David Eriksson Projektledare service/entreprenad 070-7539961 David@rorfokus.se Lisa Eriksson Ekonomiansvarig 026-10 66 50 (Tryck 3 för ekonomi) 076-6772851 Lisa@rorfokus.se Elin Wallin Försäljningschef/E-handel 026-10 66 50 (Tryck 1 för e-handel) Elin@rorfokus.se Christian Karlsson Arbetsledare 073-6327986 Christian@rorfokus.se Rickard Schärström Montör 070-3277577 Rickard@rorfokus.se Pekka Junno Montör 070-1905058 Gustaf Gröning Montör 070-6777243 Gustaf@rorfokus.se Jesper Lövgren Montör 070-3630987 Jesper@rorfokus.se Jonas ”Chippen” Jonsson Montör 076-8392574 Johan Blomkvist Montör Lars Lind Montör Andreas Kvarnström Plattsättare Kenneth Trojner Montör Martin Johnsson Montör Olof Larsson Montör Louice Dahlberg Plattsättare David Randström Montör 070-6031481 Jens Lötberg Montör 070-2896976 Tomas Eliasson Montör